![Kar Yağışı Nedeniyle 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/01/koyyolulka-750x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun’da 2 Ocak Pazar günü yağan yoğun kar yağışı nedeniyle 5 ilçemizde toplam 40 köyün yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı. Alucra ilçesinde 6, Çamoluk ilçesinde 11, Dereli ilçesinde 4, Şebinkarahisar ilçesinde 16 ve Yağlıdere ilçesinde 3 köy yolu olmak üzere ulaşıma kapanan 40 köy yolunun tekrar ulaşıma açılması için İl Özel İdaresine bağlı 17 ekip mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.