Jandarma Personelleri ve GİÇOYAD Üyelerine Teşekkür « Bulancak Ajans

2 Nisan 2023 - 11:25

Jandarma Personelleri ve GİÇOYAD Üyelerine Teşekkür

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Giresun İl Jandarma Komutanlığı ve Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği (GİÇOYAD) tarafından organize edilen “Çocuklar Üşümesin” etkinliğine katkısı olanlara teşekkür etti.

Jandarma Personelleri ve GİÇOYAD Üyelerine Teşekkür
Son Güncelleme :

14 Ocak 2022 - 10:00

Giresun Valiliği’nin himayelerinde, İl Jandarma Komutanlığı ve GİÇOYAD koordinesinde “Çocuklar Üşümesin” mottosuyla gerçekleştirilen proje ile ilköğretim çağında olan 6-12 yaş grubunda yüz çocuğa çeşitli hediyeler verildi.

İçerisinde; mont, bere, bot, atkı, eldiven, çorap, oyuncak ve kitap gibi giyim ve eğitim malzemeleri bulunan hediye paketleri Giresun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç ve bağlı İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri tarafından dağıtıldı.

Vali Ünlü, “Çocuklar Üşümesin” mottosuyla gerçekleştirilen projeyle ilgili yaptığı paylaşımda “Bir gönüle bin yol bulunur. Valiliğimiz koordinesinde İl Jandarma Komutanlığımız ve Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği tarafından yürütülen ‘Çocuklar Üşümesin’ projesi kapsamında ilköğretim çağında olan evlatlarımıza hediyeleri ulaştırıldı.

Yarınlarımızın güvencesi olan sevgili çocuklarımız için yapılan bu güzel organizasyonda emeği geçen fedakâr Jandarma personellerimize ve Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneğinin değerli üyelerine yürekten teşekkür ediyoruz” ifadelerin kullandı.