Hülya Koçyiğit hayranlarıyla buluştu! « Bulancak Ajans

1 Haziran 2023 - 21:54

Hülya Koçyiğit hayranlarıyla buluştu!

Hülya Koçyiğit hayranlarıyla buluştu!
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2020 - 16:34

Giresun’a gelen emektar sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit hayranlarıyla buluştu.

Gemilerçekeği mevkiinde ki Botanik Park’ta Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel ile birlikte söyleşi gerçekleştiren Hülya Koçyiğit, kendisine yapılan teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini bildirerek Giresun’a seve seve geldiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Koçyiğit, Belediyelerin hizmet üretip şehri geliştirmenin yanında üst düzeyde kültür sanat hizmeti vermesi gerektiğini de belirterek: “Belediyecilikte hizmetin bir diğer kolu da o bölgede yaşayan insanları mutlu etmenin yollarını aramaktır. Bunun için de en büyük aracı kültür ve sanattır. Beraber olabileceğimiz, birlikte eğlenebilip şarkı söyleyebileceğimiz, fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlar yaratılmalı. Halkımızın bunlara ihtiyacı var.” diye konuştu.

Koçyiğit, Giresun Belediyesi’nin bu konuda çok faydalı işler yapacağını duyduğunu da ifade etti.

Giresun’un dünyanın en kaliteli fındığını yetiştirdiğinin altını çizen Koçyiğit: “Sizlere bol kazançlı hasat mevsimi diliyorum.  Ben de fındık bahçesine girip fındık toplamak isterdim. Ancak fındık hasadına başlama töreni daha sonra yapılacakmış. Dolayısıyla bu törene kadar aranızda kalamayacağım. Her fırsatta Giresun’a gelmeye çalışacağım. Bu memleketi çok sevdim. Ayrıca anneannemin Giresunlu olduğunu da belirtmek isterim.” dedi.

Etkinliğin tamamlanmasının ardından, Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel ve Belediye Meclis Üyesi Nuri Karaman tarafından Hülya Koçyiğit’e, fındık figürlü plaket ve çiçek takdim edildi.