Halil Çetin’e En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü

Yayınlanma Tarihi :

2019 yılı yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Duroğlu Belediye Başkanlığına seçilen Halil ÇETİN göreve geldiği günden bu yana gerek Belediyenin borçlarının kapatılması, gerek se bir yandan borçları öderken yaptığı hizmetler ve projelerle birçok Belediye Başkanına örnek oluşuyla adından sık sık söz ettirdi.

1998 yılından bu yana düzenlenen ve 2013 yılında Dünyanın en Prestijli Ödülleri arasında yer almaya başlayan Kristal Elmas Ödülleri bu yılda Türkiye’de kendi alanlarında sıra dışı çalışmalar yapan başarılı Kurum ve Kişilerin ödüllendirildiği bir platform olarak İstanbul Sheraton Otelde ödül gecesi düzenledi. Düzenlenen Uluslararası organizasyona Duroğlu Belediye Başkanı Halil ÇETİN’de davet edildi. Gecenin sonunda Giresunlular ve Beldesine bir ilki yaşatan ve 2021 yılının En Başarılı Belde Belediye Başkanı seçilen Halil ÇETİN Tüm Giresun’luların göğsünü kabarttı.

Ödül sahibinin açıklanması ile birlikte Duroğlu Beldesinde kutlama yapılarak Belediye Binası çevresinde havai fişeklerle görsel bir şölen havası yaşandı.

Başkan Halil ÇETİN ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Karadeniz’in İncisi, Fındığın Başkenti Giresun’un şirin Beldesi Duroğlu’ndan hepinize selam getirdim. Bu ödülü de Belediye Başkanlığım süresince bizlere inanan ve herzaman desteklerini yanımızda hissettiğim Duroğlu Belde Halkım adına almak istiyorum. Çıktığımız bu hizmet yolunda böyle güzel teveccühlere nail olmak görev aşkımızı daha iyi ve güzeli yapma gayretimiz şevklendirerek ömrümüzce bu onuru yaşamamıza vesile olacaktır. Bu güzel geceyi organize eden ve bizlere bu büyük ödülü layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, bizim bundan sonrada gayretimiz, çabamız kısacası bizim tek Sevdamız Duroğlu olacaktır” dedi.

Ödülünü alan Başkan ÇETİN’in bu akşam Giresun’a dönüş yapacağı ve Duroğlulu Vatandaşlar tarafından kutlama programına katılacağı bildirildi.

Basın No: