Giresun’da 13 İlçenin Tamamında, 3 İlçenin Köylerinde Eğitime Ara Verildi « Bulancak Ajans

3 Ekim 2023 - 17:51
Giresun’da 13 İlçenin Tamamında, 3 İlçenin Köylerinde Eğitime Ara Verildi
Son Güncelleme :

20 Ocak 2022 - 9:46

Giresun İl Merkezinde sadece köy okullarından eğitim öğretime 20 Ocak Perşembe günü bir (1) gün ara verilmiş olup, İl Merkezinde bulunan okullarda eğitim öğretime devam edilecektir. İl Merkezinde “Taşımalı Eğitim” kapsamındaki öğrenciler ise 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.

TÜM OKULLARDA EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER

Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle; Alucra, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Şebinkarahisar, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerinde, tüm eğitim kademelerinde eğitim öğretime 20 Ocak Perşembe günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Bu ilçelerde, engelli ve hamile kamu personelleri de aynı gün idari izinli sayılacaklardır.

KÖY OKULLARINDA VE TAŞIMALI EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER

Bulancak (Yalıköy Şehit Pilot Teğmen Barış Çakır İlkokulu/Ortaokulu hariç) ve Piraziz ilçelerindeki köy okullarında eğitim öğretime 20 Ocak Perşembe günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.  Bu ilçelerin merkezlerinde bulunan okullarda ise eğitim öğretime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrenciler ise bir (1) gün izinli sayılacaklardır.

Yüz yüze eğitim öğretime ara verilen okullarda eğitim öğretime uzaktan eğitim sistemi ile devam edilecektir.