![Giresun’a Bağlı Bir Köy Karantinaya Alındı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/03/karantina-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre Giresun’a bağlı Çamoluk İlçesi Karadikmen Köyü Karantinaya Alındığı duyuruldu. Giresun Valiliğinden yapılan açıklama şöyle;
İlimiz Çamoluk İlçesi Karadikmen Köyü Karantinaya Alındı.
İlimiz Çamoluk İlçesi Karadikmen Köyü‘nde, Koronavirüs (COVID-19) salgınının kontrolü amacıyla, Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27 ve 72. maddeleri kapsamında, 29.03.2020 tarihinden itibaren ikinci bir değerlendirmeye kadar karantina uygulamasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.29/03/2020