Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,2000% 0.17
EURO33,8467% 0.09
STERLIN39,4970% -0.04
FRANG35,4995% 0.23
ALTIN2.038,28% 0,26
BITCOIN1.908.8456.843

Giresun Valisi Ünlü, Aydındere Beldesini Ziyaret Etti

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Aydındere Beldesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Giresun Valisi Ünlü, Aydındere Beldesini Ziyaret Etti

Bulancak İlçesi Aydındere Beldesine 6 Mayıs Pazartesi günü bir dizi ziyaret ve incelemede bulanan Sayın Valimiz, beraberinde; Giresun Milletvekili Sayın Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Sayın Aytekin Şenlikoğlu, Bulancak Kaymakam Vekili Piraziz Kaymakamı Furkan Başar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve ilgili kurum amirleriyle birlikte Aydındere Belediyesini de ziyaret etti.  Sayın Valimiz, Belediye Başkanı Nuri Demir’den beldede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili “Yeşilin her tonunun hakim olduğu doğal güzellikleriyle yıldız gibi parlayan güzel beldemizdeyiz. Belde Belediye Başkanlığımızı ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldık, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik” paylaşımında bulunan Sayın Valimiz, Aydındere Beldesinde bulunan okullara da ziyaret gerçekleştirdi.

Aydındere İlkokulu’na gerçekleştirdiği ziyaret sırasında sınıfları gezen Sayın Valimiz ve beraberindekiler, öğrencilerle sıralara oturarak dersi takip etti. Aydındere Ortaokulu ve Aydındere İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret eden Sayın Valimiz ve beraberindekiler, Cuma günü dolayısıyla İstiklal Marşımızı öğrencilerle birlikte okuyarak, öğrencilere iyi hafta sonu tatilleri dilediler.

YORUM YAP