DOLAR32,2530% 0.04
EURO34,8762% -0.46
STERLIN41,0143% -0.37
FRANG35,3075% -0.09
ALTIN2.421,95% -1,02
BITCOIN67.609,57-1.031

Giresun Medya Platformu, anma ve vefa mesajı yayınladı.

Giresun Medya Platformu, Metin Ruşen’in vefatının yıl dönümünde anma ve vefa mesajı yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Giresun Medya Platformu, anma ve vefa mesajı yayınladı.
  • Sevgi, özlem ve rahmetle anıyoruz.
  • Sevgi en güçlü ilaç ve şifa kaynağıdır. 
  • Giresun Medya Platformu, Metin Ruşen’in vefatının yıl dönümünde anma ve vefa mesajı yayınladı.

Giresun Medya Platformu Başkan Yardımcısı değerli arkadaşımız Metin Ruşen aramızdan ayrılalı bir yol oldu, onu sevgi, rahmet ve özlemle yâd ediyoruz, mekânı cennet, ruhu şad olsun. Arayan, soran, yazan, değer veren mesajları ile vefa duygusu gösteren STK, kişi ve kurumlara teşekkür ediyoruz.

Sevmek veya sevilmek duygusal bir gereksinimdir. Karşılıklı alış veriş gibi bir şeydir sevgi. Kimse sevgisini zorlamayla göstermez gönülden, içten gösterir. Sevginin en güzeli ve en kıymetlisi gönülden olandır. Zaten sevgi gerçekse her daim bunu sevilen kişi hisseder. Sevgi deyince aklımıza sizler geliyorsunuz. Metin Ruşen kardeşimize gerçek sevginizi gösterdiniz. İnsanı insan yapan, insana enerji veren en önemli duygulardan biridir, sevmek ve sevildiğini bilmek. Sevginin toplum adına ne kadar önem taşıdığını hep birlikte gördük. İnsanlar karşılıklı saygı ve sevginin verdiği güç ile birçok sorunu çözer. 

Bizler haber yapan, yazan, okuyan, kültür aşılayan insanlar olarak sevgi nesnesi olmak için olağanüstü duygusal enerji harcayan ve sevgi vermenin mutluluğunu yaşayan insanlar olarak, hayata bakış açımızı Metin Ruşen kardeşimizle birlikte gerçekleştirmeye çalıştık. İçinde bulunmaktan gurur duyduğumuz toplumunun sosyal sorunlarını paylaşan ve sevgiyle çözüleceğine inanan insanlar olarak kötülüğe karşı sevgiyi topluma yazıyla/sözle ve görsel yayın organları sizlere birlikte ilettik.

Onun için gönül sevgimiz hep çığ gibi büyüdü Metin Ruşen Sevgiyi dualarınız ile hissetti, o da yaşamı boyunca sevgisini, saygısını ve hürmetini sizlerden hiç eksik etmedi. En güçlü ilaçtır sevgi, şifa kaynağıdır. 

Nur içinde yatsın, gülen yüzü, sevgisi Allah’ın rahmeti, bereketi üzerine/üzerimize olsun inşallah. Yüreğinizden sevgi hiç eksilmesin. Metinimizin, mekânı cennet, ruhu şad olsun.

GİRESUN MEDYA PLATFORMU

YORUM YAP