DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.173.129-4.131

Giresun Federasyonu İftarına Milletvekili Adayları Damga Vurdu

Giresun sivil toplum kuruluşlarının çatı kuruluşu Giresun Federasyonunun düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programı Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Giresun Federasyonu İftarına Milletvekili Adayları Damga Vurdu

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kurulu tarafından başarılı bir organizasyona daha imza atarak takdir topladığı iftar programında ‘’Giresunlular iftarda buluşuyor’’ organizasyonu başarıyla yapıldı. Yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde milletvekili aday adaylarının heyecanla beklediği adaylık listeleri Yüksek Seçim Kuruluna verildiği akşama denk gelen iftar programı yoğun seçim sohbetleri ile devam etti. 

Adaylık müracaatları kesinleşen ve seçilecek yerlerden listeye giren AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Hasan Turan, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Büşra Paker ile MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Şahin davetlilerden yoğun ilgi gördü ve iftar programına damga vuran bir buluşma oldu. 

İftar programı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. İftar yemeğinin ardından sofra duası yapıldı ve protokol konuşmalarına geçildi.

İftar programında konuşma yapan Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, hemşerileri ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek, destek veren Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ve ekibine teşekkür etti. Başkan Memiş iftar programına katılan tüm hemşerilerine teşekkür ederek davetlilerin yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutladı.

Bağcılar Belediyesinin destek verdiği iftar programına İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Büşra Paker ve MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Murat Şahin katılarak birer konuşma yaptılar.

İftara, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba, ŞEBİNSİAD Başkanı Müjdat Karayılan, Giresun Eğitimciler Derneği Başkanı Asiye Kocademir, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, ŞEBDER Başkanı Av. Nilgün Yücel, Giresunlu Hekimler ve Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Destek, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, meclisi üyeleri, sağlık çalışanları, federasyon gençlik ve kadın kolları, iş adamları, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.