Giresun Federasyonu 100. Yıl Anma Törenlerine Daha Güçlü Hazırlanacak « Bulancak Ajans

2 Ekim 2023 - 18:17
Giresun Federasyonu 100. Yıl Anma Törenlerine Daha Güçlü Hazırlanacak
Son Güncelleme :

02 Eylül 2021 - 21:59

Yeni faaliyet dönemi içinde yapılacak çalışmalar ve projeler istişare edilerek Giresun gündeminde öne konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ağırlıklı olarak Afyon Giresun Şehitleri 99.Yıl Anma Programı, federasyon kurumsal yapısı ve sosyal kültürel faaliyetler, basın mensuplarına verilen hizmet plaketi ile Giresun ismine layık TBMM’inde çıkarılacak bir yasa ile İstiklal Şeref Madalyası hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Muhterem Memiş, üstlendikleri misyonun önemini değinerek,” geçmişten günümüze sayısız kültürel ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan Giresun Federasyonu, sivil toplum kuruluşlarına örnek olacak etkili bir STK vazifesi yaparak görevini yapmıştır ve yapmaya da devam edecektir. Dolayısıyla sorumluluğumuzun da bilincindeyiz. Siyaset üstü bakış acısı ile herkesi kucaklayarak daha güçlü şekilde sivil toplum kuruluşları ile dayanışma içinde birlikte yapacağımız çalışmaları kamuoyuyla paylaşacağız. Dolayısıyla önümüzde ki yıl 100. yılı Zafer Bayramı kutlamalarında Giresun Şehitliği anma programlarını çok daha kalabalık ve çok daha görkemli bir şekilde organize edeceğiz” dedi. 

Giresun Medya Platformu üyelerinin hizmet ödül plaketleri için Başkan Muhterem Memiş’e teşekkür ettikleri toplantıya Tanıtım Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Tahmaz ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Alim ile Giresun Medya Platformu üyeleri Sadi Toygar, İsmail Kahraman,  Ali Şükrü Kara, Ethem Bakar, Abdullah Öner Meral, Mehmet Günaydın, Timur Tahmaz, Turan Kabadayı, Adem Tahmaz,  TRT spikeri Feyza Çiğdem Tahmaz ve Mecra TV ekibi katıldı.

Haber: Sadi Toygar