![Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü Galibiyetle Döndü](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/01/girbldgncsp-750x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Parkeye mutlak galibiyet parolasıyla çıkan Yeşil Beyazlılar, ilk çeyreği 16-10 önde geçerken, devre arasına 28-27’lik mağlubiyetle girdi.
Üçüncü periyoda bambaşka bir kimlikle çıkan Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü, dirençli savunmasıyla dikkat çekerken, bu periyodu da 42-51’lik üstünlükle tamamladı.
Son periyotta oyunun kontrolünü elinden bırakmayan Yeşil Beyazlılar, mücadelede parkeden 62-69’luk galibiyetle ayrıldı. Çotanaklar bu galibiyetle puanını 11 yaparken, haftayı ikinci sırada kapattı.
Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü, 7. Hafta maçında ise Cumartesi günü Toroslar Belediye ile karşı karşıya gelecek.