Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,9436% 1.02
EURO34,6201% 0.86
STERLIN40,5269% 0.98
FRANG36,1930% 1.04
ALTIN2.123,42% 1,07
BITCOIN1.996.4042.48

Giresun Belediye Başkan Adayı Aydın Çalışmalarına Devam Ediyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Giresun Belediye Başkan Adayı Aydın Çalışmalarına Devam Ediyor.

Yeniden Refah Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın yerel seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan’ı Dr. Fatih Erbakan’ın ‘Giresun’u sana emanet ediyorum, sefer bizden zafer Allah’tan’ ifadesini söylediği günden beri gece gündüz demeden bu mesuliyetin altından kalkmak için gayret ettiğini söyleyen Aydın; saha çalışmaları ve ziyaretleri ile ilgili şunları söyledi:

‘Milli Görüş belediyeciliğini tekrar söz sahibi yapmak için büyük bir gayretle koşturuyoruz. Giresun’da tüm ülkede olduğu gibi partimize büyük bir teveccüh var. İnsanlar artık şikâyet etmekten bıktığı için bir çıkış yolu arıyor. Bu yolun da; Erbakan Hoca’mızın zamanında inşa ettiği, ekonomik iyileşmeyi ve huzuru bütün vatandaşlarımıza yaşattığı, adil yönetimin meyvesi Refah olduğuna inanıyor. Yeniden Refah şüphesiz bu sıralar insanların beyninde ve dilinde en çok tekrarlanan kelime.

Bu bağlamda omzumuza konulan maddi-manevi yükün de bilincinde olarak sokak sokak, kapı kapı geziyoruz. Derdimizi anlatıyor, kardeşlerimizin istek ve önerilerini dinliyoruz” dedi

YORUM YAP