DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.587,030.624
reklam

Gençlik Kollarında Duygusal Görev Değişikliği

Şebinkarahisar toplumunun yüz akı Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, gençlik kolları başkanlığında değişim ve görev devir teslimi yaparak yeni başkanını da kamuoyuna açıkladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gençlik Kollarında Duygusal Görev Değişikliği
reklam

Derneğin kabuğuna sığmayan başarılı Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan’ın yurt dışına gidecek olmasından dolayı görev değişikliği yapıldığını söyleyen Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları ile buluşarak yaptığı açıklamada “Uzun zamandır başarılı, faydalı ve güzel çalışmaları ile bütün camiamızın takdirini toplayan Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Kaplan kardeşimizin yurt dışında yeni bir iş hayatına başlayacak olması nedeniyle görevini devretmesi gündeme geldiğinden, dernek yönetimimizi toplayarak bir dizi kararlar aldık. Oldukça duygu dolu ve güzel bir atmosferde yapılan müzakereler neticesinde başkanımız Mehmet Şimşek; yeni gençlik kolları başkanı olarak Binnaz Kılıç’a görevi tevdi etmiştir. Bundan sonraki süreçte Ahmet Kaplan‘dan görevi devralan Binnaz Kılıç’ın aynı azim ve kararlılıkla birlikte çıtayı daha yukarılara taşıyacağından eminiz.

Başarılı hizmetleriyle gönlümüzde ayrı bir yere sahip olan Ahmet Kaplan kardeşimize yapmış olduğu başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür eder, yeni seçilen Binnaz Kılıç başkanımıza ve yönetimine başarılar dileriz. Bizler abileri, ablaları ve büyükleri olarak her konuda gençlerimizin daima yanında olmaya devam edeceğiz. Camiamız adına hayırlı olmasını dileriz” dedi. 

Devir teslim töreni sonrasında Ahmet Kaplan‘a yaptığı hizmetler için teşekkür edilerek plaket ile ödüllendirildi.

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP