DOLAR32,2027% 0.05
EURO35,0608% 0.08
STERLIN41,0225% 0.12
FRANG35,3720% 0.05
ALTIN2.514,83% 0,17
BITCOIN69.748,295.065

Gençler Eren’i Unutmadı

Görele Gençlik Merkezi, gönüllü gençleri Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017’de bölücü terör örgütü mensuplarınca, henüz 15 yaşında iken şehit edilen Eren Bülbül’ü mezarı başında ziyaret ettiler.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gençler Eren’i Unutmadı

-GÖNÜLLÜ GENÇLER EREN’i UNUTMADI

-İYİKİ VARSIN EREN

Sosyal Medya paylaşımlarıyla vefatının ardından tek bir ağızdan herkesin,  ‘İyi ki varsın Eren’ dediği Eren Bülbül’ün kabri gençlerle dolup taşıyor.  Görele Gençlik Merkezi tarafında da düzenlenen programlar çerçevesinde Göreleli gençler Şehit Eren Bülbül’ü mezarı başında ziyaret ettiler. 

Trabzon Maçka ilçesi Köprüyanı Mahallesi’nde şehit edildiği yerdeki mezarı başında düzenlenen ziyarette tüm şehitlerimiz için Kur’an Tilavetinde bulunuldu.
“EREN ÇOK ONURLU ve GURURLUYDU”

Göreleli gençleri oğlunun kabrinde görünce duygulandığı gözlenen Şehit Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül,”  Evladım 15 yaşında şehit oldu, okulda ve çevresinde çok seviliyordu. Eren köyde kentte günlük işlerde çalışarak ailesine destek oluyordu. Bana ev işlerinde yardım ederdi. Köyde kim ne söylerse yapmaya çalışırdı. İyilikseverdi. Arkadaş canlısıydı ve her şeyden önemlisi onurlu ve gururluydu.”  şeklinde konuştu.

Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret eden Görele Gençlik Merkezi gönüllü gençleri Eren’in doğup büyüdüğü ve şehit olduğu köyde yaşayan çocuklarla çeşitli oyunlar oynayarak onlara hediyeler verdiler. Görele ve Giresun Gençlik Merkezleri tarafından Eren Bülbül’ün kabir ziyaretlerine gençlerin istekleri doğrultusunda devam edileceği ifade edildi.

Haber: Ahmet CEYLAN 

YORUM YAP