GENÇ PARTİ KEŞAP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Yayınlanma Tarihi :

Genç Parti Keşap 1. Olağan Kongresinde Erkan Aydın’ı ilçe Başkanı seçti.

Keşap’da Genç Parti İlçe Başkanlığına aday Olan Erkan Aydın delegelerin tamamının oyunu alararak Keşap ilçe Başkanlığına seçildi.

Genç Parti Giresun İl Başkanı Mustafa Ayar’ın katılımı ile gerçekleşen kongrede Erkan Aydın yaptığı konuşma da; “Değerli Misafirler, Değerli dava arkadaşlarım. Hepiniz 1. Olağan Kongremize Hoş geldiniz.

Değerli Misafirler; Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye için tüm Ülke de Genç parti teşkilatları en hızlı şekilde kurulup çalışmalarını tamamlayacaktır. Öncelikle bu salonda bulunan, daha sonra aile, eş yakın akrabalarınızı Genç Parti çatısı altında birleşmeye davet ediyorum. Biz Avrupa’da Atilla, Çin’e Kilometrelerce set kurduran Metahan’ın, İstanbul’un Fethini Gerçekleştiren Fatih’in, Bizlere Cumhuriyeti emanet eden Mustafa Kemal’in evlatları olarak Güçlü Türkiye için yarınlara ışık olacağımıza Genç Parti olarak söz veriyoruz. Genel Başkanımız yıllar süren mücadelesini kazandı. Bizlerde Genel Başkanımız Cem Uzan ile el ele omuz omuza Türkiye için mücadeleye giriyoruz. Tüm gönül dostlarımızı artık durdurulamaycak bir Türkiye için el birliği olmaya davet ediyorum.

Programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

Basın No: