Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,3265% 0.29
EURO33,9156% 0.12
STERLIN39,6153% 0.15
FRANG35,3684% 0.1
ALTIN2.061,14% 0,40
BITCOIN1.931.254-1.46

Geleneksel Doğal Köy Pazarı Kapılarını Yeniden Açtı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Geleneksel Doğal Köy Pazarı Kapılarını Yeniden Açtı

Geleneksel doğal köy ürünlerinin satıldığı geleneksel Cumartesi pazarı Altınordu Belediyemiz ekiplerince Kovid-19 Tedbirlerine göre düzenlenerek kapılarını yeniden üreticilerimize açtı.

Her hafta Cumartesi günleri açılan ve bir çoğu da 65 yaş üstü eli öpülesi annelerimiz olan üreticilerimizin kendi alın teriyle ürettikleri ürünlerinin satıldığı ‘Doğal Köy Pazarımız’ Koronavirus pandemisi döneminde alınan tedbirler çerçevesinde faaliyetlerine ara vermek durumunda kaldı.

Altınordu Belediyesi olarak bizde bu ara dönemde başlattığımız çalışmayla üreticilerimizin ürünlerini kapılarında bedelini ödeyip satın alarak ihtiyaç sahiplerine yine kapılarında ücretsiz bir şekilde dağıttık. Bu çalışmayla salgın sürecinin ekonomik etkilerini en aza indirgemek ve üreticilerimizin ürünlerini değerlendirerek aile ekonomilerine katkılarını sürdürmelerini ve aynı zamanda üretimin devamını sağlamayı amaçladık.

BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN, YENİDEN AÇILAN PAZAR YERİNİ ZİYARET ETTİ 

Yeni Normal Dönem ile birlikte uzun süredir kapalı olan Geleneksel Doğal Köy Pazarımız bugün yeniden açıldı.

Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’de bu sabah yeniden açılan pazarı ziyaret ederek eli öpülesi analarımızla ve üreticilerimizle hasret giderdi. Tüm üreticilere bol bereket ve hayırlı kazançlar dileyen Başkanımız Aşkın Tören, hayatın normal akışının yeniden kesintiye uğramaması için MASKE, MESAFE ve TEMİZLİK üçlüsüne azami özen gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

YORUM YAP