DOLAR32,5185% 0.21
EURO34,8485% 0.33
STERLIN40,6975% 0.58
FRANG35,7936% 0.54
ALTIN2.487,69% 1,03
BITCOIN2.011.025-3.584

Gedikkaya Cam Teras ile Turizme Açılıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gedikkaya Cam Teras ile Turizme Açılıyor

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun ikinci dönem projeleri arasında en dikkat çekenlerden biri olan Gedikkaya Cam Teras Projesi ile birlikte Giresun turizminde patlama yaşanması hedefleniyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun, fındığın başkenti Giresun’u Karadeniz’in parlayan yıldızı yapmak için başlattığı hizmet seferberliği aralıksız devam ediyor.

Başkan Şenlikoğlu, “Vizyon 2028” misyonuyla başladığı Giresun’a hizmet yolculuğunun ikinci döneminde Gedikkaya Cam Teras Projesi’ni halkın hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Doğa ile uyumlu bir mimari ile hayata geçirilecek olan Gedikkaya Cam Teras Projesi’nin Giresun turizmine müthiş bir ivme kazandırması için çalışmalar sürdürülüyor. Bu devasa projede; 5 adet seyir terası, 1 adet cam teras, 1 adet sosyal tesis, otopark, restoran ve kafeterya yer alıyor.

Gedikkaya Cam Teras Projesi’nin hizmete sunulması ile birlikte Giresun’a gelecek yerli ve yabancı turist sayısında patlama yaşanması, şehrin istihdamına ve ekonomisine de çok ciddi katkılar sağlanması hedefleniyor.

ŞENLİKOĞLU: “GEDİKKAYA MARKA OLACAK”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, “Şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Gedikkaya’mızı turizme kazandırmak için burada Gedikkaya Cam Teras ve Turizm Tesisleri Projemizi hayata geçireceğiz. Projemizle birlikte buraya cam terası, restoran, kafeterya ve sosyal donatı alanları kazandıracağız. Gedikkaya’mız, bu projemizle birlikte ulusal ve uluslararası turizmde marka olacak. Şehrimize gelen yerli ve yabancı turist sayısında önemli artış yaşanacak. Gedikkaya Cam Teras Projemizle birlikte, yeşil Giresun’umuzun eşsiz manzarasının turizm alanında şehrimize çok büyük katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Projemiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

YORUM YAP