Finalin Adı; Çaykara & Erikliman Mahallesi « Bulancak Ajans

19 Ağustos 2022 - 20:35

Finalin Adı; Çaykara & Erikliman Mahallesi

Giresun Belediyesi’nin düzenlediği Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda finalin adı belli oldu.

Finalin Adı; Çaykara & Erikliman Mahallesi
Son Güncelleme :

06 Temmuz 2022 - 18:28

Teyyaredüzü Mahallesi’ndeki Gençlik Merkezi’nde oynanan müsabakalar sonrasında Çaykara Mahallesi ve Erikliman Mahallesi final maçı oynamaya hak kazandı. 7 Temmuz Perşembe günü saat 19.00’da karşı karşıya gelecek olan iki takımın müsabakasına tüm sporseverler davet edildi. Final maçının ardından şampiyonanın kupa ve ödül töreninin gerçekleşeceği açıklandı.

FİKSTÜR - 19 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

HangiKredi ÜmraniyesporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Fenerbahçe 2 6 4
4 Medipol Başakşehir 2 4 4
5 Corendon Alanyaspor 2 2 4
6 Beşiktaş 2 1 4
7 Gaziantep FK 2 1 4
8 Bitexen Giresunspor 2 0 3
9 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
10 Galatasaray 2 0 3
11 Yukatel Kayserispor 2 0 3
12 arabam.com Konyaspor 2 0 2
13 HangiKredi Ümraniyespor 2 -1 1
14 MKE Ankaragücü 2 -1 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 2 -10 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Altınordu 1 0 1
7 Gençlerbirliği 1 0 1
8 Adanaspor 1 0 1
9 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
10 Çaykur Rizespor 1 0 1
11 Tuzlaspor 1 0 1
12 Erzurumspor FK 1 0 1
13 Pendikspor Futbol 1 0 1
14 Beyçimento Bandırmaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0