Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR29,0018% 0.05
EURO31,2275% 0.02
STERLIN36,4020% 0.04
FRANG33,0122% 0.17
ALTIN1.858,89% -0,41
BITCOIN1.237.000-3.042

Doğu Karadeniz’de Yerel Kuvvetli Yağışlar Geri Geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi yaptığı açıklamada; Doğu Karadeniz’de Yerel Kuvvetli Yağış Beklendiğini duyurdu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Doğu Karadeniz’de Yerel Kuvvetli Yağışlar Geri Geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi yaptığı açıklama şöyle; Bugün (Salı) öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz’in kıyı kesimi ile Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. denildi.

Ayrıca; Batı Karadeniz’de Yerel Kuvvetli Yağışların Beklendiği duyuruldu. Yapılan açıklama da; Bugün öğle saatlerinden itibaren Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde (Bolu ve Karabük çevreleri ile Zonguldak, Düzce, Bartın’ın iç kesimleri ve Kastamonu’nun güneyi) beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. denildi.

YORUM YAP