DOLAR32,5352% 0.03
EURO35,0169% 0.3
STERLIN41,4504% 0.19
FRANG36,7992% 0.01
ALTIN2.434,51% -0,03
BITCOIN64.798,020.428
reklam

Doğankent Emniyeti Denetimleri Sıklaştırdı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Doğankent Emniyeti Denetimleri Sıklaştırdı
reklam

Doğankent Emniyet amirliği ekipleri tarafından alkol, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde cep telefonu kullanan ihlali uygulaması yapıldı.

Kural ihlalleri nedeni ile artan kazaları önlemek ve caydırma amacıyla 1 saat boyunca Doğankent Sadaklı Mahallesi Tirebolu İstikametinde yapılan denetimlerde, yaz aylarında alkol kullanımının artmasına bağlı olarak emniyet tedbirleri artırıldı. Sürücülerde alkol, Emniyet Kemeri, Maske, Ruhsat, Ehliyet, Toplu taşıma araçlarında maske kullanımı gibi evrakları noksan olan sürücülere gerekli olan cezai işlemler yapılmıştır.

Doğankent Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Kenan Altun yaptığı açıklamada, Amacımız sürücülerin alkollü iken araç kullanımını engellemek ve alkole bağlı olarak gerçekleşen kazaların önüne geçmektir. Sürücülerde alkol ve emniyet kemeri kontrolü yapılmıştır. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda Doğankent sakinlerinin daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak içindir. Tüm personelimizle ilçe halkımızın huzur ve güvenliği için 7/24 saat görevimizin başındayız.

Son olarak hedeflerinin daha düzenli ve güvenli trafik olduğunu kaydeden Kenan Altun Yapmış olduğumuz denetimlerle trafikte ihlallerin azaldığını gördük bundan sonra da denetimlerimiz etkin bir şekilde devam edecektir. Araç sürücülerimize kurallara uyarak trafikte seyir ettikleri için teşekkür ediyorum. Dedi. Haber: Seyit Güvendi

YORUM YAP