DOLAR32,2123% -0.03
EURO35,0427% 0.5
STERLIN41,1579% 0.27
FRANG35,6452% 1
ALTIN2.428,99% 0,31
BITCOIN68.526,721.602

Dal-Çık Projesinde İhale Süreci Tamamlandı

Mahalle buluşmaları kapsamında Sultanselim Mahallesi Arifbey Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu vatandaşlardan gelen öneri, talep ve şikâyetleri dinledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Dal-Çık Projesinde İhale Süreci Tamamlandı

Başkan Şenlikoğlu, bir kahvehanede gerçekleşen buluşmada vatandaşlardan gelen öneri, talep, soru ve şikâyetleri yanıtladı. Gelen soru ve önerileri değerlendirerek tek tek kayıt alınmasını isteyen Şenlikoğlu, taleplerin kısa vadede çözüme kavuşabilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Belediyenin projeleri hakkında bilgilendirmede de bulunan Başkan Aytekin Şenlikoğlu, yeni bir bilgi de vererek, Dal-Çık projesinde ihale sürecinin tamamlandığını ve müteahhit firmaya şantiye kurulması için yer tahsis etme işlemine başladıklarını müjdeledi.

Giresun için üretmeye ve halk ile birlikte çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Aytekin Şenlikoğlu, vatandaşlardan gelen her türlü görüş, öneri ve eleştirinin kendileri için değerli olduğunu ifade ederek: “Hayata geçirdiğimiz projelerimizle birlikte Giresun’umuz da bir değişimi yaşatıyoruz. Gurbetten gelen hemşehrilerimiz bunu fark ediyorlar ve bize aktarıyorlar. Bu da bizi son derece mutlu ediyor. Daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir inşa edebilmek, geleceğe dair yatırımlar yaparak şehrimizin marka değerini yükseltmek en büyük arzumuz. Bu kapsamda siz değerli vatandaşlarımızın destekleri de bizler için kıymetli. Bizleri yalnız bırakmayarak gösterdiğiniz ilgi ve bizlerle paylaştığınız öneri, talep ve şikâyetleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya katılan vatandaşlar ise Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun her zaman sokakta vatandaşlar ile iç içe olduğuna dikkat çekerek, ziyaretinden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.