DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.112.797-0.336

Çevre ve Sağlık Bakanı Olacak Adam

Çevre ve bakanı olacak adam dedik kim için dedik adam dedik engin hoş görüsüne sığınarak aslında Adam gibi adam Beykoz belediye başkanı Murat Aydın.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çevre ve Sağlık Bakanı Olacak Adam

Çevre ve  bakanı olacak adam dedik kim için dedik adam dedik engin hoş görüsüne sığınarak aslında Adam gibi adam Beykoz belediye başkanı Murat Aydın.

Hep şunu demişimdir uzanan kol bizden olsun. kimseyle siyasi tartışmaya girmem hasbelkader gördüklerimizi kaleme alırız sonuçta profesyonel gazeteci değiliz.ancak gurbet özeliklede İstanbul başta olmak üzere Bursa Kocaeli Ankara veya ülkemizin başka bir ilinde yada Yurt dışında milletvekili belediye başkanı başkan yardımcı meclis üyesi ve Bürokrat.her neyse Yönetim kadrolarında Giresunlu hemşerimizi görünce gururlanırız.

Esas konumuza gelecek olursak. Görev nedeniyle bir Haftadır Beykoz tarafındayım. Arkadaşımla beraber  Camiye gittik  vakit  geçmeden öğle namazını eda edelim diye. tabiki önce şadırvana gittik ne görelim Lavabo ihtiyaç giderme ücretsiz  ve temizliğide belediyemiz tarafından yapılır yazıyor  ve Abdest hanede Kağıt havlu terlik  Ayakkabı çekeceği ve Cami  girişinde Temiz çorap kutusu ve poşetmatik var yani başka yerdeki gibi vatandaş kullanılmış  kirli poşet kullanmıyor. tabiki ben şaşırmadımancak arkadaş bilmediği için böyle şeymi olurmuş diye hem mutluğunu hemde şaşkınlığını belirtti bende kendine anlattım değerli kardeşim buranın şehri emini yani belediye başkanı  biraz gurur abidesiyle Giresunlu hemşerimiz Murat Aydın dedin yani senin adaş dedim Zeytinburnu belediye başkanı olduğu zamanda böyle çalışmaları var diye  söyledim. çünkü arkadaşımında  isimi Murat olduğu için oda döndü bana Helal olsun dedi valla ne söyleyeyim şaşırmadım desem yalan olur  inşallah sayıları artar diye konuştu.

Uzun lafın kısası Belediye başkanı veya idareci hangi memleketli olursa olsun yaptığı iş ve liyakatına bakmak gerek Tabiki Giresunlu olsun derken. Beykoz belediye başkanı hemşerimiz Murat Aydın beyi tebrik eder kendine ve çalışma arkadaşlarına başarılar dileriz .

Şunu da yazmasak olmaz.  aslında lavabolar bir milletin medeniyetidir temiz olması gerek ve ücrette alınmaması gerek. oraları rantiye olarak görülmemesi gerekirken maden ücret alıyorsun hiç olmasa temiz olsun. Hele hele camiye gideceksin temizlik imandan gelir diye bir söz vardır bunu unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

Haber: Aydın KÖMÜRCÜ

YORUM YAP