DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.173.129-4.131

Çetin, Konacık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin Duroğlu merkez Konacık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Çetin, Konacık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Konacık Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların ciddi bir katılım gösterdiği toplantı ile ilgili konuşan Başkan Halil Çetin şunları söyledi:

‘Toplantımıza katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 23 Haziran tarihinde büyük bir sel felaketi yaşadık. O gün bu gündür selin izlerini silmek için koşturuyoruz. 4,5 yıllık belediye başkanlığı geçmişimizde her yıl bir afet, felaket, olağanüstü durum meydana geldi. Allah’ın izni, sizlerin de destek ve duaları ile hepsinin üstesinden geldik.

Büyük bir heyelanla başlayan imtihanımız, dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi ile devam etti. Peşi sıra 23 Haziran’da ki büyük sel felaketini gördük. Bütün bunlar sadece rutin dışı ekstra hizmetlerimizi sekteye uğrattı onun farkındayız. Doğal olarak zaman kaybettik ama aştık. Verdiğimiz bütün sözleri tuttuk. Sel felaketi olsun diğer olağan dışı durumlar olsun hiç birinde hiç bir vatandaşımızı ihmal etmedik, mağdur etmedik. Sizi buraya yaptığımız onlarca projeyi anlatmak için değil sizleri dinlemek için davet ettim. Şimdi söz sizin.’

İstişare toplantısına diğer siyasi partilerin belde temsilcilerini de davet eden Başkan Çetin, öneri ve tavsiyeleri dikkatle dinleyip not aldırırken, eleştirilere de samimi cevaplar verdi.

Toplantı sonu kısa bir değerlendirme yapan Çetin;

‘İstişarede hayır vardır’ sözünün esrarını bir kez daha gördük. Önyargı ile gelen sorular bile hakiki ve samimi cevapları duyunca memnun oluyor. Bizim bütün derdimiz Duroğlu. Burada yaşayan herkesin bütün derdi de Duroğlu’nun daha güzel olması. Dolayısı ile gönül, görüş ve güç birliği ile bu hizmet ahengi ve yakaladığımız ritim devam edecektir.

Kardeşlerimizin önerilerini, şikâyetlerini ve taleplerini tek tek dinledik.

Vazgeçilmezimiz olan şeffaflık ilkemiz doğrultusunda sorulan bütün soruları cevapladık. Beldemiz için gece gündüz çalışmaya, Duroğlu’nun ikbali için bütün gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz.

Halkımızın memnuniyeti ulaşabileceğimiz mertebelerin en yücesidir.

İstişare toplantılarımıza mahalle mahalle devam edeceğiz.’ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.