ÇETİN; Giresun’lulara bir ilki yaşattı « Bulancak Ajans

3 Ekim 2023 - 17:13
ÇETİN; Giresun’lulara bir ilki yaşattı
Son Güncelleme :

17 Ekim 2021 - 10:00

Başkan ÇETİN aday gösterildiği Belde Belediye Başkanları arasından “En başarılı Belde Belediye Başkanı” ödülünü alarak Belediye çalışmalarını Ulusal Ödül ile taçlandırdı. Ödül töreninin ardından Giresun’a gelen Başkan ÇETİN Duroğlu’lu vatandaşlar tarafından havaalanından itibaren şenlik havasında karşılayarak Duroğlu Beldesine kadar uzun konvoy oluşturdular.

Belediye Meydanında meşaleler, havai fişek gösterisi ve davul zurnalarla yapılan kutlamanın ardından Belediye Başkanı Halil ÇETİN yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Göreve geldiğimiz 2019 yılından bu yana Beldemiz ve insanımız için fedakârlıktan hiçbir zaman kaçınmadık. Gece gündüz çalışarak Duroğlu’nu ve Belediyemizi bulunduğu durumdan şükürler olsun bugünlere getirdik. Şu anda kendi imkânları ile ayakta durabilen hatta hatırı sayılır projeler üreten bir belediyeyiz. İlk günkü hevesimiz ve heyecanımız hiçbir zaman eksik olmadı.

Evet “Sevdamız Duroğlu” dedik ve Sevdamız olan bu Beldeyi hak ettiği yere getirmek için dün, bugün çalıştık, yarında daha çok çalışacağız. Bu ödülü bana verdiklerinde de demiştim. Ben bu ödülü, bana inanan, güvenen ve her zaman desteğini arkamda hissettiğim Giresun Duroğlu Halkım adına alıyorum. Onuru ve gururu ise ömrüm vefa ettiğince bana yeter. Bu vesile ile Havaalanından itibaren yağan yağmura rağmen sevincimize ortak olan tüm Halkımız başta olmak üzere, İl Başkanım ve yönetimine, İlçe Başkanım ve yönetimine, Duroğlu Teşkilat Başkanım ve yönetimine, Belediye Meclis Üyelerim, Personelim ve Medya ekibime, Eşim ve Aileme, ismini sayamadığım herkese yürekten teşekkür ediyorum. Sağ olun Varol’un ALLAH’a emanet olun” dedi.