Çataklı ve Ünlü, Afet Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu « Bulancak Ajans

7 Haziran 2023 - 12:52

Çataklı ve Ünlü, Afet Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu

Çataklı ve Ünlü, Afet Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu
Son Güncelleme :

09 Aralık 2020 - 21:34

Valimiz Sayın Enver Ünlü, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın İsmail Çataklı ile birlikte Dereli ve Espiye ilçelerinde afetten etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.

Bakan Yardımcısı Çataklı ve Vali Ünlü, 8 Aralık Salı günü Dereli ve Espiye ilçelerini ziyaret ederek, 22 Ağustos tarihinde meydana gelen sel felaketinden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Ünlü, ziyaret ve incelemelerle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Sel felaketinden sonra azimle sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yerinde inceledik. İlçelerimizin geleceğine fayda sağlayacak hizmetleri üretme noktasında tüm gücümüzü kullanıyoruz. İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın İsmail Çataklı ile birlikte durum değerlendirmelerine ve alan incelemelerine devam ediyoruz. Devletimizin gayreti Dereli ilçemizin her karışında özveriyle, kararlılıkla sürüyor. İçişleri Bakan Yardımcımız ile birlikte Espiye ilçesinde köy grup yollarında yapılan ve devam eden onarım çalışmalarını yerinde inceledik. Dereli ilçemizde yeni konutlar, dükkânlar, çevre düzenlemeleri, alt ve üst yapı ile Devletimiz her zaman Milletinin hizmetinde” ifadelerini kullandı.