Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,1479% 0.14
EURO33,8696% 0.21
STERLIN39,5481% 0.15
FRANG35,4433% 0.27
ALTIN2.041,16% 0,45
BITCOIN1.787.92211.394

Candemir Sarı ABD’den Türkiye’ye Getiriliyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News

Giresun’lu Muhabir Candemir Sarı ABD’den Türkiye’ye Getiriliyor.

Giresunlu Muhabir Sürekli Sarı Basın Kartı Sahibi ve İhlas Haber Ajansı New York Muhabiri Candemir Sarı yaşadığı Amerika’da yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine;’’ Ailem Türkiye’de ben ise burada çalışıyorum. Rahatsızlığımın giderek artacağından ve tedavi olamamaktan endişe ediyorum. Türkiye’ye gelmek ve Türkiye’de tedavimin devam etmesini istiyorum.  Bu konuda yetkililerden yardım bekliyorum birde sizlerden dualarınızı esirgemeyin.” Demişti..

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamayla ihlas Haber Ajansı New York Muhabiri Candemir Sarı’nın 15 Mayıs Cuma günü Amerika’dan Türkiye’ye getirileceğini duyurdu.

Şenlikoğlu; ‘’ihlas Haber Ajansı New York Muhabiri Candemir Sarı kardeşimizin sağlık durumu hakkında bilgi almak amacıyla biraz önce kendisiyle bir kez daha görüştüm. Ses tonunun güzel gelmesi, sağlık durumunun her geçen gün daha da iyiye gitmesi bizi son derece mutlu etti. “Dünyanın neresinde olursa olsun Devletimiz vatandaşının yanındadır” demiştik. Yaptığımız girişimler sonucu Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığımızın girişimleri ile birlikte Candemir Sarı kardeşimiz inşallah 15 Mayıs Cuma günü uçakla Amerika’dan Türkiye’ye dönecek ve tedavisine ülkemizde devam edilecektir. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, değerli hemşehrimizin ülkemize getirilecek olmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.

YORUM YAP