Bulancak’ta, Projeler tam hız devam ediyor! « Bulancak Ajans

6 Haziran 2023 - 02:25

Bulancak’ta, Projeler tam hız devam ediyor!

Bulancak Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen projeler tüm hızıyla devam ediyor.

Bulancak’ta, Projeler tam hız devam ediyor!
Son Güncelleme :

09 Şubat 2021 - 22:04

Bulancak Millet Bahçesi, Yeni Belediye Hizmet Binası ve meydan Düzenlemesi ile Bisiklet ve Yürüyüş Yolu projelerinde tam hız devam eden yapım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Recep Yakar, “TOKİ ve Belediyemiz işbirliğinde sürdürdüğümüz Millet Bahçesi ve Yeni Belediye hizmet binamızın inşaatlarında epey bir mesafe kat ettik. Proje çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Millet bahçemiz Mayıs, Haziran gibi bitmiş olacak ve hizmete açılacak.

Yeni Belediye hizmet binamızda hızla yükseliyor ve kaba inşaat olarak 3. Kat seviyesine geldi. Daha önce de söylediğimiz gibi 15 Mart’ta mevcut binamızı taşıyor ve 15 Nisan’da yıkarak meydanı genişletiyoruz. 15 Ekim’de de yeni hizmet binamıza taşınmış olacağız.

Doğu Karadeniz’in en uzun Bisiklet ve Yürüyüş yolu olacak olan 8 km’lik sahil düzenlememizi de hızlandırdık. İlk etap olan Fatoğlu kavşağı- İskele arası bitmek üzere. Yolun tamamını yaz mevsimine yetiştirmek için gayret ediyoruz.

Galericiler sitemiz tamamlanmış olup önümüzdeki günlerde satış ihalesini gerçekleştiriyoruz.

Bulancak mahallesinde başlattığımız alt yapı revizyon ve doğalgaz hat döşeme çalışmaları bitmek üzere olup, hemen devamında İhsaniye mahallemizde bu çalışmaları devam ettireceğiz ve son dokunuş olarak Bulancak ve İhsaniye mahallelerimizin tüm cadde ve sokaklarını doğal görünümlü andezit küp taşlarla kaplayarak tarihi dokuya hitap edeceğiz” dedi.