Bulancak’ta Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor! « Bulancak Ajans

6 Ekim 2022 - 01:14

Bulancak’ta Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor!

İlçemiz Sanayi Sitesinde biten alt yapı çalışmalarımızın hemen ardından, sıcak asfalt çalışmamıza da ara vermeden başladık.

Bulancak’ta Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor!
Son Güncelleme :

09 Kasım 2021 - 23:03

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Hava muhalefeti nedeniyle yaşanan aksaklıklara rağmen alt yapı çalışmalarını tamamladığımız Bulancak Sanayi Sitemizde sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Daha öncesinde Güzelyalı mahallemizde başlattığımız ve devam ettireceğimiz sıcak asfalt çalışmalarımızı ilçemizin en önemli ekonomik faaliyet alanlarından olan Küçük Sanayi Sitemizle sürdürüyoruz. Belediye olarak ilçemizin her köşesinde aralıksız devam ettirdiğimiz alt yapı çalışmalarıyla söz verdiğimiz değişim ve dönüşümü hızla sürdüreceğiz” dedi.

Yapılan çalışmayı Giresun Milletvekili Kadir Aydın ve Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Tuncay Akın ile birlikte yerinde inceleyen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Sitemizin Doğu yakasının asfaltlama faaliyetlerini hava şartlarına göre hızlı bir şekilde bitirerek, batı yakasının alt yapı ve asfaltlama faaliyetlerine devam edeceğiz. Başta sanayi sitesi esnafımız olmak üzere ilçemize hayırlı olsun” dedi.