![Bulancaklı Kuaför’ün büyük başarısı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/10/bulkubasar-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Cumali Kaya, bireysel olarak Türkiye ikincisi olurken, Giresun ve Ordu ekibi olarak da Türkiye birinciliğine layık görüldüler.
Bulancak Belediyesi’nin sponsorluğunda yarışmalara katılan ilçemizin sevilen kuaför esnaflarından Cumali Kaya’yı ve Giresun-Ordu ekibini başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.
Yarışmadan derecelerle dönen Kaya, “Bu yarışmada yanımızda olarak desteklerini esirgemeyen Bulancak Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar’a teşekkür ederiz” dedi.