Bulancak’a Ücretsiz Şehir Tuvaleti « Bulancak Ajans

6 Haziran 2023 - 17:08

Bulancak’a Ücretsiz Şehir Tuvaleti

İlçemiz de uzun yıllardır eksikliği hissedilen ve Recep Yakarın seçim vaatlerinden biri olan Şehir Tuvaleti projesi hayata geçiriliyor.

Bulancak’a Ücretsiz Şehir Tuvaleti
Son Güncelleme :

20 Eylül 2021 - 22:26

Yeni Sahil Park düzenlemesi içinde, İskele Kavşağı tarafında merkezi bir alanda konumlandırılan “Bulancak Belediyesi Ücretsiz Şehir Tuvaleti Projesi” bu anlamda önemli bir ihtiyacı karşılamış olacak. İçerisinde; bay-bayan tuvaletleri, lavabolar, engelli tuvaletleri ve duşlar olacak şekilde planlanan tesiste 24 saat müzik yayını da yapılacak. Temizliği ve bakımı belediyemiz tarafından yapılacak ve ücretsiz olarak hizmete sunulacaktır. Proje kapsamında park alanı içinde bulunan eski amfi-tiyatro/cafe tesisi yıkılarak kaldırılırken, kazanılacak alanda inşa edilecek.

Belediye Başkanı Recep Yakar,  “Önemli bir eksikliği dolduracağını düşündüğümüz Bulancak Belediyesi Ücretsiz Şehir Tuvaleti mimarisiyle de çevresine değer katacaktır. Alanda cafe, çay ocağı ve yeşil alanlarda yeniden düzenlenerek hizmete açılacak olup, ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.