Bulancak Kaymakamı Ulugölge Göreve Başladı « Bulancak Ajans

1 Haziran 2023 - 23:26

Bulancak Kaymakamı Ulugölge Göreve Başladı

Bulancak Kaymakamı Ulugölge Göreve Başladı
Son Güncelleme :

06 Ocak 2017 - 10:27

Bulancak Kaymakamlığına atanan Niyazi Ulugölge, görevine başladı. Kırıkkale Keskin Kaymakamlığı görevinden İzmir-Foça Kaymakamlığı oradan da  1 Aralık 2016 tarihli Resmi Gazete de yayınlanan kararname ile Bulancak Kaymakamlığı görevine atanan Niyazi Ulugölge Bulancak Kaymakamlık makamına çıkarak görevine başladı.
Temmuz ayından bu yana vekaleten yönetilen Bulancak İlçesi yeni kaymakamına kavuşmuş oldu. Gazete Işık Haber Müdürü Nur Kılıç’a konuşan Uzungölge, Bulancak İlçesinin gelişmesi, kalkınması için tüm kurumlarla ortak işbirliği içerisinde hareket edeceklerini belirtti. Bulancak Halkına daima kapısının açık olduğunu belirten Ulugölge, “Bulancak halkına daima kapım açık. Halkımızın dertleriyle dertlenecek, her zaman onların arasında olacağım. Bu güzel ilçede huzurlu ve mutlu yaşamanın tüm gereklerini hep birlikte yerine getireceğiz. Seçilmişi, atanmışı halkı hep birlikte bu ilçeyi kalkındırmak için mücadele edeceğiz” dedi.

Bulancak Ajans ailesi olarak Bulancak Kaymakamı Sayın Niyazi Ulugölge’ye görevinde başarılar diler, hayırlı olmasını temenni ederiz.