Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,4211% 0.16
EURO34,0999% 0.09
STERLIN39,8285% 0.13
FRANG35,5721% 0.11
ALTIN2.100,68% -0,01
BITCOIN1.996.5752.541

Bulancak Halk Eğitimi Merkezi, İşitme Engellileri Unutmadı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bulancak Halk Eğitimi Merkezi, İşitme Engellileri Unutmadı

Bulancak Halk Eğitimi Merkezi, İşitme Engellileri için maske üretiliyor
Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden İşitme Engellilere Maske Desteği Devam Ediyor.
Bulancak Kaymakamı Sayın Ali İkram Tuna’nın desteği ile Bulancak Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafında işitme engellilerin karşısındakileri dudak okuyarak anlamalarını sağlamak için üretilen maskeler ihtiyaç sahiplerine Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ulaştırılıyor.


Bu kapsamda üretilen 90 adet maske İlçe Millî Eğitim Müdürü Şenel Bulut tarafından Eynesil’de bulunan Giresun İşitme Engelliler İlk/Ortaokulu Müdürü Zekeriya Kavanoz’a teslim edildi.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Şenel BULUT; ” Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü öğretmen ve kursiyerleri tarafından üretilen maskelerimiz işitme engelli kardeşlerimizin ve öğrencilerimizin hayatını kolaylaştıracaktır. Maarif ordumuz milletimizin sağlığı ve ihtiyaçlarının temini için sahada var olmasından gurur duyduğumu yinelemek isterim. Bulancak örnek ve öncü çalışmalarını hep sürdürecektir. Bu vesileyle öncü çalışmalarımıza katkılarından dolayı Sayın Kaymakamımıza şükranlarımı sunar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

YORUM YAP