DOLAR32,5895% 0.35
EURO34,8642% 0.35
STERLIN40,6730% 0.18
FRANG35,8876% 0.79
ALTIN2.495,67% 0,45
BITCOIN2.136.1763.917

Bulancak GFB İftar da Bir Araya geldi

Bulancak Toprak değirmeni mevkinde faaliyet gösteren Kebabcıdayım Et Lokantasında düzenlenen iftar programına Bulancak’ta bulunan Fenerbahçe sevdalıları katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

Bulancak Toprak değirmeni mevkinde faaliyet gösteren Kebabcıdayım Et Lokantasında düzenlenen iftar programına Bulancak’ta bulunan Fenerbahçe sevdalıları katıldı. Düzenlenen iftar yemeğinde Genç Fenerbahçeliler  temsilcilerinden Erhan Elikara ve Hakan Demirel kısa bir konuşma yaparak, “Bulancak’lı Genç Fenerbahçeliler olarak iftar yemeğinde bir araya geldik. Öncelikle bu mutlu ve anlamlı günümüzde bizi kırmayıp davetimize geldiğiniz ve bizleri yalnız bırakmadığınız için tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyoruz” dedi.

HER ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ
Anlamlı ramazan ayını değerlendirmek adına iftar programında bir araya geldiklerini ifade eden Elikara , “Bu organizasyonlarımız, toplantılarımız daha da artacak, daha da sık olacak. Bunun için hepimiz taşın altına elimizi koyacağız. Bulancak’ta güzel bir oluşum içerisindeyiz. Katılım arttıkça birlik ve beraberliğimiz daha da önem kazanıyor. Biz Tüm Fenerbahçeli kardeşlerimizi bu grubun bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Kulübümüzü her organizasyonda sonuna kadar desteklemeye devam edeceğiz.” dedi. Haber: Giresun Haber Ajansı

YORUM YAP