![Bulancak Belediyesi Mezarlıkları temizledi](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/04/bulanc-790x416.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Bulancak Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü tarafından, Belediye mezarlıklarında yabani ot ve çevre temizliği ile bitki bakımı yapılarak tamamlandı.
Mezarlık işleri müdürlüğü ekipleri tarafından; eski mezarlık, yeni mezarlık, Gıcıklı ve Şantiye kabristanlıklarında yürütülen temizlik ve bakım çalışmalar tamamlanarak mezarlıklar pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmalar ziyarete gelen kabir sahipleri tarafından da beğeniyle karşılandı.