DOLAR32,1731% 0.11
EURO35,0212% 0.08
STERLIN41,2230% 0.32
FRANG35,3059% 0.29
ALTIN2.432,01% 0,10
BITCOIN67.824,00-0.813

Bu yaz akşamları daha güzel geçecek

Kültür ve sanat etkinliklerine büyük önem veren Giresun Belediyesi her geçen gün yeni bir etkinlik ile vatandaşları buluştururken, yaz akşamlarının daha güzel geçmesi için dolu dolu bir program takvimi açıkladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bu yaz akşamları daha güzel geçecek

Sıcak yaz akşamlarını keyfe dönüştürmek ve vatandaşlara eğlence dolu bir yaz yaşatmak amacıyla ‘Giresun’da Yaz Başka Güzel’ adı altında kültür sanat etkinliği düzenleniyor.

Yazlık sinema, kültür sanat etkinlikleri, ikinci açık hava tiyatro günleri, bilgi evi yaz okulu, kitap okuma etkinliği, sokak basketbolu, plaj futbolu ve mahallemizde şenlik var etkinliklerinin yer alacağı program için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Temmuz ayı ağırlıklı olarak uygulanacak olan programda kültür, sanat ve eğlence tüm yönleriyle hayatın içinde olacak. Program takvimi ise her gün belediye sosyal medya hesaplarından vatandaşlara iletilecek.

Diğer yandan, ‘Mahallemizde Şenlik Var’ etkinliğinde sahne gösterileriyle de 7’den 70’e mahalleli aynı ortamda buluşturulacak. Sinema, tiyatro ve konserlerin yer alacağı etkinlikte eğlence vatandaşların ayağına götürülecek.

Belediye olarak kültür sanat etkinliklerine büyük önem verdiklerini söyleyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirebilecekleri yaz etkinliklerimiz başlıyor. Bizler yaz aylarında vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için çalışıyoruz. Eski günlerin özlemini duyan hemşehrilerimize, çocuklarımıza bu güzel etkinliği düzenledik. Aileler çocukları ile güzel vakit geçirip, nostalji yaşamış olacak. Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinliklerimiz aralıksız devam edecek. Hemşehrilerimizin huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

YORUM YAP