DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.173.129-4.131

Bekir Develi İle ‘Bizim Hikayemiz’ Büyük İlgi Topladı

Giresun Belediyesi, haftanın her günü iftardan sonra düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında bu kez Bekir Develi’yi konuk etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bekir Develi İle ‘Bizim Hikayemiz’ Büyük İlgi Topladı

‘Bizim Hikayemiz’ etkinliği ile ekranların sevilen ismi tiyatro sanatçısı, sunucu ve yazar Bekir Develi Giresunlular ile buluştu.

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve Giresunluların yoğun ilgi gösterdiği Bekir Develi’nin “Bizim Hikayemiz” adlı Ramazan söyleşisine Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bekir Develi`nin anlattığı hayatın içinden ve sıcak hikayelerle ‘Bizim Hikayemiz’ büyük ilgi topladı. Hem eğlendiren hem de düşündüren hikayeleriyle Bekir Develi, özellikle gençlere ve ailelere önemli mesajlar verirken, herkesin kendinden bir parça bulduğu hikayeleri alanı dolduran vatandaşlarla paylaştı. Develi, izleyicilerden büyük alkış topladı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, samimi ve anlamlı sohbetleri için Bekir Develi’ye teşekkür ederek: “Ramazan ayı Giresun’umuzda bir başka güzel. Düzenlediğimiz Ramazan etkinlikleri çerçevesinde ‘Bizim Hikayemiz’ isimli söyleşi programı ile Bekir Develi’yi Belediye Kültür ve Fuar Merkezimizde hemşehrilerimiz ile buluşturduk. Çok keyifli bir sohbet oldu. Her akşam devam eden Ramazan etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

Programın sonunda, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Bekir Develi’ye hediye taktim etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.