Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,4211% 0.16
EURO34,0999% 0.09
STERLIN39,8285% 0.13
FRANG35,5721% 0.11
ALTIN2.100,68% -0,01
BITCOIN1.996.5752.541

Bayramlaşma Hacı Miktad Camiinde Yapıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bayramlaşma Hacı Miktad Camiinde Yapıldı

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Bayram Namazını Giresun Merkez Hacı Miktad Camiinde kılarak, namaz çıkışı Camii cemaati ile “Gönül Selamı” ile bayramlaştı.

Vali Ünlü, Kurban Bayramı Namazını 31 Temmuz Cuma günü sabah saat 06.00’da Giresun Merkez Hacı Miktad Camiinde Giresun Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı Cemal Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ve AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ile Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında, kontrollü sosyal hayat sürecine uygun olarak salgınla mücadelenin temel prensipleri olan; temizlik, maske ve fiziki mesafe kuralları riayet ederek kıldı.

Covid-19 salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerilerine dikkat edilerek kılınan bayram namazının ardından Vali Enver Ünlü, Giresun Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı Cemal Öztürk, 24.Dönem Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve İl Müftüsü Muhittin Oral cemaatle toplu olarak “Gönül Selamı” ile bayramlaştı.

Vali Ünlü, bayram namazını kılmak için Hacı Miktad Camiine gelen ilimizde eğitim gören Sudanlı öğrencilerle ve vatandaşlarla da sohbet ederek bayramlarını kutlayıp, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM YAP