DOLAR33,0413% 0.65
EURO36,0249% 0.4
STERLIN42,9931% 1.08
FRANG36,9546% 0.88
ALTIN2.561,47% 0,47
BITCOIN57.840,190.553
reklam

Başkan Şenlikoğlu’nun Mevlid Kandili Mesajı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Mevlid Kandili vesilesiyle kutlama mesajı yayımlayarak İslam Âleminin mübarek gecesini tebrik etti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başkan Şenlikoğlu’nun Mevlid Kandili Mesajı
reklam

Başkan Şenlikoğlu mesajında: “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyayı teşriflendirdiği geceyi Mevlid Kandili olarak hep birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Doğumu ile insanlık tarihinin akışını değiştiren Peygamberimizin tebliğ ettiği ilahi mesajlar insanlık üzerindeki cehalet bulutlarını dağıtmıştır.

Sevgili Peygamberimizin insanlığa hayat veren ilkelerini, yuvalarımızda, işyerlerimizde, çevremizde ve insani ilişkilerimizde hakim kılmanın gayretinde olmak durumundayız. O’nun sünnetlerini yaşamak mutluluğun, huzurun, birlik, beraberliğin ve kardeşliğin yoludur. Yüce Allah’ın rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, dualarımızın kabul olduğu bu günlerde birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandilinin birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diler, hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’ni kutlarım.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.