DOLAR32,2511% 0.14
EURO35,0023% 0.27
STERLIN41,0886% 0.43
FRANG35,2346% 0.08
ALTIN2.418,47% 0,36
BITCOIN69.254,032.589

Başkan Köse’den Giresun İçin Birliktelik Çağrısı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Köse’den Giresun İçin Birliktelik Çağrısı

Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra, bir yandan ziyaretçilerini kabul eden bir yandan da çalışmalarını sürdüren Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Batlama Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin iftar yemeği davetine katıldı.

Yemeğe; AK Parti Milletvekili Ali Temür, MHP Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Batlama Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hamdi Çakır ve kooperatif yönetimi, Batlama Sanayi Sitesi esnafı, Batlama yöresinin iş adamları ve muhtarları katıldı.

Yemekte konuşma yapan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse ise Giresun için birliktelik çağrısında bulundu.

Başkan Köse konuşmasında; ”Bizler Giresun ve Giresunlular için birlikte çalışmaya hazırız. Benim ayrım gayrım yoktur. Seçim bitti, bundan sonra elbirliğiyle hep beraber Giresun’a hizmet edeceğiz. CHP’lisi, AK Parti’lisi, MHP’lisi, İYİ Parti’lisi, Yeniden Refah Parti’lisi ve diğer partilere gönül vermiş olanlar benim düşüncem ve gönlüm bu yöndedir. Artık bundan sonra el ele vereceğiz ve hep beraber Giresun’a hizmet edeceğiz. Giresun bizim ve başka Giresun yok. Kısır çekişmeler her zaman memleketimize zarar vermektedir.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Fuat Köse’nin bu anlamlı açıklamaları davetliler tarafından alkışlarla karşılık buldu.

YORUM YAP