Başkan Halil Çetin’in Ramazan Bayramı Mesajı « Bulancak Ajans

3 Haziran 2023 - 21:07

Başkan Halil Çetin’in Ramazan Bayramı Mesajı

Duroğlu Belediye Başkanı Halil ÇETİN Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Halil Çetin’in Ramazan Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

13 Mayıs 2021 - 22:17

Başkan ÇETİN mesajında şunları dile getirdi; Toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin, barış ve huzurun egemen olduğu Bayramlar, yaşadığımız zor günleri bir nebzede olsa unutturmakta, umudu yeşertmektedir. Toplumca yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için hepimize bir nebze de olsa umut vermektedir.

Ancak bu Ramazan Bayramı’nı buruk bir şekilde idrak ediyoruz. Dünyamız ve Ülkemizi esir alan Coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sevdiklerimizden ayrı bir şekilde evlerimizde geçiriyoruz.

Fakat şunu da çok iyi biliyoruz ki; birlik ve beraberlik içerisinde, hijyen ve sosyal mesafe kuralları konularındaki hassasiyetimizi esnetmeden sağlıklı ve güzel günlere kavuşacağımıza umudum tamdır.

Bayramlar; aynı zamanda, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Giresunlu hemşerilerimin ve Milletimizin ve İslam Coğrafyasında yaşayan tüm insanların Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve Bayram’lar diliyorum.