Başarılı trafikçiler ödüllendirildi « Bulancak Ajans

1 Haziran 2023 - 21:52

Başarılı trafikçiler ödüllendirildi

Başarılı trafikçiler ödüllendirildi
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2020 - 0:47

Giresun Valisi Sayın Harun Sarıfakıoğulları, bu yıl 2–8 tarihleri arasında kutlanmakta olan “Trafik Haftası” nedeniyle özverili çalışma sergileyen personelleri “Başarı Belgesi” ile taltif etti.
Vali Sarıfakıoğulları, başarılı personellere belgelerini, 8 Mayıs Cuma günü saat 14.30’da Erikliman Mahallesinde bulunan trafik uygulama noktasında düzenlenen bir törenle verdi.

Trafik Haftasını nedeniyle; vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, trafikte yaşanılabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi ve ilimizde meydana gelen kazaların minimuma indirilmesi için mesai mefhumu gözetmeksizin, gece gündüz demeden özverili çalışmalarından dolayı ve diğer personellere örnek teşkil etmesi bakımından görevlerinde göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı “Başarı Belgesi” ile ödüllendirilen; J. Asb.Kd. Bçvş. Cemal Adıgüzel, j. Uzm. Çvş. Adem Çalışkan, Trafik Polis Memurları; Kenan Koç, Nurettin Andıç ve Aşkın Yılmaz, Belediye Zabıta Görevlisi Zafer Akgün ve Karayolları görevlisi Bayram Bağ’a belgelerini veren Vali Sarıfakıoğulları, uygulama noktasında görevli personellere de işlerinde kolaylıklar diledi.
Belge verme töreni sırasında; İl Jandarma Komutanı J.Alb. Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri AKTAŞ ve Karayolları 104.Şube Şefi Kadri Altuntaş da hazır bulundu.