Aytekin Boduroğlu’nun Yeni Yıl Mesajı « Bulancak Ajans

20 Mart 2023 - 15:09

Aytekin Boduroğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, yeni yıl dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Aytekin Boduroğlu’nun Yeni Yıl Mesajı
Son Güncelleme :

02 Ocak 2022 - 9:05

 Boduroğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni umut ve beklentilerin oluştuğu yeni bir yıla giriyoruz. 

Yeni yılda bölgemizin sahip olduğu potansiyeli kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle İlçemize değer katmayı sürdüreceğiz. Huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Gücemizin gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekiştiği, Covid-19 salgınının bittiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle,   tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor; ailesi, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice güzel yıllara erişmelerini diliyorum” dedi.