Aybar Halkın Hizmetinde « Bulancak Ajans

6 Ekim 2022 - 00:49

Aybar Halkın Hizmetinde

Alucra ilçemizin ötelenmiş sorunlarını çözüme kavuşturan Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar sıralı projelerini hayata geçirip ilçe halkının hizmetine sunmaya devam ediyor.

Aybar Halkın Hizmetinde
Son Güncelleme :

12 Temmuz 2021 - 22:20

Yerel seçimlerin ardından Alucra Belediye Başkanı olan Suat Aybar ilçede daha önce ötelenmiş sorunları çözüm üretirken sıralı projelerini halkın hizmetine sunmaya başladı.
Eski Belediye Hizmet binasının yıkımı esnasında hasar gördüğü için yıkılan ve yıkımından sonra iki yıl boyunca atıl durumda bekleyen Abu Hayat Çeşmesini günümüz mimarisine uygun şekilde yeniden halkın hizmetine sunması ilçe halkı tarafından takdirle karşılanmıştı.
Yıllarca çamur deryası içinde kalan sanayi esnafını seslenişlerine duyarsız kalmamış ve sanayi bölgesinde 3000 metre kare alanı kilit taşı ile döşeterek  sanayi bölgesini çamur deryası olmaktan kurtarmış ve sanayi esnafının sorunlarına çare üretmişti .
Bu gün ise sanayi bölgesinin orta yerine ve Alucra Belediye binasının yanına çeşme inşa ettiren Aybar en iyi hizmetin halka hizmet olduğunu hatırlattı
Haber :Yavuz Kayacık