DOLAR32,5352% 0.03
EURO35,0169% 0.3
STERLIN41,4504% 0.19
FRANG36,7992% 0.01
ALTIN2.434,51% -0,03
BITCOIN64.798,020.428
reklam

Alucra için Doğal Gaz Lisansı Onaylandı

EPDK aldığı kararla Giresun’un Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerinin doğal gaz lisans bölgesine dahil edildiğini bildirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Alucra için Doğal Gaz Lisansı Onaylandı
reklam

Vatandaşlarımızın en iyi ve en konforlu hizmetlerden yararlanması için yürütülen çalışmaları güzel neticeler alıyor.
Doğal gazın ilçemize kazandırılması için tüm engeller ortadan kalktı. Dereli Sel Felaketi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Giresun’un ilçelerine kazandırılması için verdiği söz sonuçlanıyor. EPDK tarafından yapılan açıklamada Giresun’un Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçeleri için lisans işlemlerini onayladığını duyurdu.
Büyük Emekler Verildi
Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar yaptığı açıklamasında, ” MHP ilçe başkanı Mete Metinyurt ve Belediye Meclis Üyelerimizin büyük emekler harcayacak Alucra ilçemize kazandırmak istediği Doğalgaz çalışmaları neticesinde Epdk ve Doğal Gaz Piyasası Daire Başkanlığı tarafından lisans onaylanmıştır.
Aksa Ordu Giresun Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından hava şartlarının uygun olmasının akabinde ilk kazma vurularak işe başlanacağını ve Eylül ayı itibari ile şehrimize doğalgazın yanacağı müjdesini siz değerli ALUCRA halkına bildirmekten mutluluk duyarım” dedi.
Doğal gazın ilçemize kazandırılmasının sözünü veren başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere süreci baştan sona takip eden Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’a ve ekibine, katkı sağlayan emeği olan tüm Alucralılara teşekkür ederiz.
Haber: Kadir Bekiroğlu/Alucrahaber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.