Aksu Mahallesi, Pazar Caddesi’nin Işıkları Yanmaya Başladı « Bulancak Ajans

1 Şubat 2023 - 02:32

Aksu Mahallesi, Pazar Caddesi’nin Işıkları Yanmaya Başladı

Giresun Belediyesi’nin ‘Prestij Cadde’ projelerinden biri olan ‘Aksu Mahallesi Pazar Caddesi’nin ilk etabı tamamlandı ve dekoratif aydınlatmalar yakıldı.

Aksu Mahallesi, Pazar Caddesi’nin Işıkları Yanmaya Başladı
Son Güncelleme :

04 Mayıs 2022 - 20:28

Çok güzel bir görüntüye ve modern bir yapıya bürünen Pazar Caddesi’nin ilk etabı, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.

İkinci etapta ise detaylı çalışmalar devam ederken kısa zaman içerisinde bitirilerek Eğitim Araştırma Hastanesine kadar olan bölüm de tamamlanacak.

Eğitim Araştırma Hastanesi, Çotanak Spor Kompleksi, çok sayıda okul ile toplu konutların yer aldığı ve her gün binlerce kişinin kullandığı Pazar Caddesi prestij ve yoğunluk açısından büyük önem taşıyor.

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “İlk etap mahallemize hayırlı olsun. Şehrimizde artık modern bir yaşamı paylaşmak istiyoruz ve bunun için şehrimize güzellik kazandıracak projelerimize devam ediyoruz. Prestij cadde projelerimiz devam edecek.” dedi.