Ahmet Davutoğlu’na halkımız büyük teveccüh göstermiştir

Yayınlanma Tarihi :

“TEŞEKKÜRLER GİRESUN”

Cuma günü yapılan Gelecek Partisi Giresun İl Kongresi için Giresun’a gelen ve kalabalık bir heyet ile Ordu-Giresun Havalimanında karşılanan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Bulancak İlçe binasının açılışı ve esnaf ziyaretinin ardından ve Giresun Merkezde de esnaf gezisi yaptı, ardından bazı STK temsilcileri ziyaret etti ve partisinin 1. Olağan Genel Kuruluna katıldı.

Ziyaretle alakalı bir açıklama yapan Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan şu ifadelere yer verdi;

Baskılara ve her türlü yıldırmalara karşı, Gelecek için tek yumruk olarak partililerimiz ve halkımızla Sayın Genel Başkanımızı, Başbakan iken yapımında büyük emek gösterdiği ve açılışının bizzat tarafından yapıldığı Ordu Giresun Havalimanında karşıladık.

Önce Bulancak İlçe Başkanlığı açılışımızı, ardından esnaf ziyaretleri, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi BAYRAKTAR bey ve Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanımız Ali KARA bey’i ziyaretleri gerçekleştirdik. Türkiye’nin seçilmiş son Başbakanı, Gelecek Partisi Genel Başkanımız Prof.Dr. Sn. Ahmet DAVUTOĞLU’nu halkımız çok seviyor. Bunu en büyük sebeplerinden bir tanesi Sayın Genel Başkanımızın görevi esnasında ve sonrasında hiçbir yolsuzluğa ve usulsüzlüğe karışmamış olmasından kaynaklanıyor. Tevazu ve Liyakat sahibi bir lider. Ziyaretlerimizde her kesim tarafından ilgi ve övgü görmesi bizleri de ziyadesi ile mutlu ediyor. Bu sebepten dolayı bizler tüm engellere rağmen yalnız bırakmayan sevgi seli halinde yoğun ilgi gösteren tüm hemşerilerimize şahsım ve partim adına teşekkür ediyorum. Genel Başkanımızda Giresun’lu hemşerilerimizi çok seviyor ve en kısa sürede İnşallah yeniden ilimizi ziyaret edecekler” dedi.

FINDIK HAK ETTİĞİ DEĞERİ BULACAK

2015 yılında fındığa 15 Lira 48 Kuruş veren ve günün döviz cinsi ile 5 dolar 84 cent etmesini sağlayan Ahmet DAVUTOĞLU’nun fındık üreticisine bir müjde daha verdiğini ifade eden KILIÇASLAN “ Genel Başkanımız açık bir dilde ifade etmiştir. Fındık üreticisine hakkını verin, vermez iseniz biz seneye bu zamanlara üreticinin alnının terini hakkını vereceğiz. Bizler fındığın hakkını vermeye geliyoruz” dedi.

ÇEVRE YOLUNU HEP BERABER AÇACAĞIZ

Yıllardır Giresun halkına söz verilen ancak proje aşamasından bir adım ileri gidilmeyen Giresun Çevre yolu projesinin yapımına hemen başlanacağını ve açılışının hep beraber yapılacağını ifade eden KILIÇASLAN “Genel Başkanımıza şehrimizin sorunları hakkında kapsamlı bir rapor verdik. Bunların en başında Çevre Yolumuz geliyordu. Genel Başkanımızdan Çevre yolumuzun ve bekleyen onlarca projemizin sözünü aldık” dedi.

GELECEK PARTİSİ İKTİDARIN EN BÜYÜK ADAYIDIR

“Teşkilatımız kurulduğu günden bu yana sayımız her geçen gün artıyor. Halkımızın bizlere özlemini her geçen gün ifade ediyor. Bunu en son Genel Başkanımızın Giresun ziyaretinde gözlemledik. Türkiye’nin, Giresun’un Geleceği hazırdır. Partimiz İktidarın en büyük adayıdır. Bu korku ikliminde, bunca kalabalık bizlere gösterdi ki doğru yoldayız, tek yumruğuz, ALLAH’ın izni ile ilk seçimlerde iktidarız.

Genel Başkanımız ziyaretinde bizleri yalnız bırakmayan İlçe ve Komşu Belediye Başkanlarımıza, diğer siyasi parti temsilcilerimize, İl ve İlçe teşkilatlarımıza ve tüm Giresun halkına şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Basın No: