DOLAR32,5276% 0.02
EURO34,9836% 0.23
STERLIN41,4244% 0.16
FRANG36,7856% -0.02
ALTIN2.435,23% 0,00
BITCOIN65.131,950.555
reklam

Açık Hava Tiyatro Günleri Hansel Ve Gretel Adlı Çocuk Oyunu İle Başladı.

Giresun Belediyesi Açık Hava Tiyatro Günleri ‘Hansel ve Gretel’ adlı çocuk oyunu ile başladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Açık Hava Tiyatro Günleri Hansel Ve Gretel Adlı Çocuk Oyunu İle Başladı.
reklam

Plajlar bölgesi amfi tiyatroda bu yıl ikincisi düzenlenen Açık Hava Tiyatro Günlerinde; 5 Temmuza kadar birbirinden güzel oyunlar tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

Tüm çocuklara hitap eden ‘Hansel ve Gretel’ adlı çocuk tiyatro oyunu, miniklere ve ailelerine eğlence dolu anlar yaşattı. Minik tiyatro severleri her sahnede farklı dünyalara götüren “Hansel ve Gretel’ adlı çocuk tiyatro oyununda renkli, eğlenceli, eğitsel ve düşünsel öğelere yer verilirken, tiyatro severler oyuna yoğun ilgi gösterdi.

Kültür ve sanat faaliyetlerine hiç durmadan devam ettiklerini belirten Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Yaz mevsiminin günlerini de gecelerini de daha renkli daha eğlenceli hale getirecek etkinlikler yapmaya devam ediyoruz. Açık havada tiyatro izlemenin keyfi bir başka oluyor. Hele bir de çocuk tiyatro oyunu izlemek inanılmaz eğlenceli oluyor. Bizim göz bebeklerimiz, en kıymetlilerimiz, minik tiyatro severlerimiz bizi yalnız bırakmadılar. ‘Hansel ve Gretel’ adlı çocuk tiyatro oyununu başarılı bir şekilde sahneleyen ve eğlence dolu anlar yaşatan Özgür Aydın Sanat Merkezi Tiyatro ekibine emeği geçenlere, bizi yalnız bırakmaya minik tiyatro severlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM YAP