DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.621,760.759
reklam

WordPress Premium Haber Teması

web de dolaşırken Kaan Tükek isimli arkadaş hazırladığı wordpress haber temasını iş yoğunluğu nedeniyle ilğilenemediğinden Ücretsiz Dağıtığını duyurunca ihtiyacı olan arkadaşlarla bende paylaşmak istedim. Kaan Tükek e teşekkür ederiz. WordPress Premium Haber Teması Bedava

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
WordPress Premium Haber Teması
reklam

Temaya ait daha önce şurada yazdığım yazı ile birlikte tanıtımı ve Mayıs 2014 yılında satışa başlayarak piyasaya çıkarttığım ve güncelleme konusunda iş yoğunluğum nedeniyle istediğimiz gibi ilerleyemediğim WordPress uyumlu haber temasını ücretsiz dağıtma kararı aldım. Warez konusunda çok sıkı davranarak, bu kadar ilgi görmesine rağmen illegal platformlarda paylaşılmaması ve kırılamamış olması bizi çok sevindirmişti.

Ancak temanın geleceği olmadığını düşündüğüm, ihtiyacı olanların da kullanmasını istediğim için ücretsiz olarak dağıtma kararı almış bulunuyorum. Temaya ait tüm detaylar dosya içerisinde mevcut olup, dökümantasyon klasörü içerisinde bulunan yönergelerle temayı çok rahat kurup, çalışır hale getirebilirsiniz.

Temaya ait tüm detaylar için buraya bakabileceğiniz gibi şuradan da detaylarını inceleyebilirsiniz. Temayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Demodaki temaya ait XML dosyasını dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar demoda bulunan tüm içerik bu XML’de mevcuttur. XML’i indirmek için buraya tıklayınız.

Demodaki temaya ait full veritabanı dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar veritabanı içerisinde bulunan site adresini değiştirerek direkt upload yaparlarsa, tema sorunsuz çalışacaktır. Demodaki DB indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Demodaki kullanıcı adı: admin olup şifresi: JIJSM$y5^)X6!YI0a0GsAR@5 ‘dir.

Alternafif Tema İndir

Alternatif DB indir.

YORUM YAP