Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.124.2891.019

Ülkü Ocakları’nda şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okutuldu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ülkü Ocakları’nda şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okutuldu

BULANCAK ÜLKÜ OCAKLARIN’DA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR-AN OKUTUP: KARABAĞ SORUNU” “HOCALI SOYKIRIMI” “TARİHTEN GÜNÜMÜZE KADAR TÜRK RUS İLİŞKİLERİ” İLE İLGİLİ SEMİNER DÜZENLEDİ.
Uluslararası İlișkiler Uzmanı Prof. Dr. Sn. YALÇIN SARIKAYA’nın katılımı ile Bu akşam Bulancak Ülkü Ocaklarında “Dağlık Karaba Sorunu” “Hocalı Soykırımı” ve Tarihte Türk Rus İlişkileri” Hakkında Seminer düzenlendi.
Seminerin ardından Sayın Necat DEMİR ve Sayın Ferit KİREZ Hocaların İDLİP ve tüm Șehitlerimiz için Kur-an okuyarak Șehitlerimizin ruhlarına bağışlandı. Şehitlerimizin ruhları şâd mekânları cennet olsun.

Programda Bulancak Ülkü Ocakları Başkanı Öner Pekdemir ve MHP Bulancak İlçe Başkanı Olgun GEDİK ile birlikte programa katılan hocalara plaket takdim edildi.

Bulancak Ülkü Ocakları Başkanı Öner Pekdemir, Programa katılan başta Prof. Dr.Yalçın SARIKAYA, Sn.Necat DEMİR, Sn.Ferit KİREZ Hocalara, MHP İlçe Başkanı Sn.Olgun GEDİK ve değerli yönetiminden, önceki dönem Ocak Başkanlarından, Vatan Gazetesi Yazarı Sn.Ferda AKGÜL, Sn.İlhan YAMAN, Yine Önceki Dönem Ocak Başkanlarından Sn Yılmaz Karabaș, Sn. Mahmut Güçtaş, önceki dönem MHP Belediye Başkan Adayı Sn.Barış ÇELEBİ, Sn.Basın Mensuplarına, Misafirlerimize ve Teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

YORUM YAP