DOLAR32,3026% 0.24
EURO35,1348% 0.06
STERLIN41,2151% 0.17
FRANG35,4896% 0.24
ALTIN2.513,53% 0,12
BITCOIN69.014,914.237

Sıbıç: “Yerel seçim başarımızı iktidarımızla taçlandıracağız”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sıbıç: “Yerel seçim başarımızı iktidarımızla taçlandıracağız”

Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç “Biliyoruz ki yereldeki başarımız bizi iktidara taşıyacak. Biz ülkemizin geleceği için çalışıyoruz” dedi.

Başkan Sıbıç partisinin Ankara’da düzenlediği “İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’na ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yazılı bir açıklama yapan Sıbıç “Çalıştay son derece yararlı geçti, hem uzmanların gözünden belediyeciliği dinledik, hem de görüş, öneri ve taleplerimizi sunduk” ifadelerini kullandı.

YOLUMUZ ATAMIZIN YOLUDUR

Başkan Necmi Sıbıç açıklamasında şunları aktardı: “Çalıştay öncesinde Anıtkabir’i ziyaret ederek, kurucu genel başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  huzuruna çıktık ve saygılarımızı sunarak rahmet diledik, bir kez daha “Yolunuz yolumuzdur” dedik.

BELEDİYECİLİKTE YOL HARİTAMIZI ÇİZDİK
İl başkanlarımız ve belediye başkanlarımızın  katılımıyla gerçekleşen ve iki gün süren çalıştayda belediyeleri en iyi şekilde nasıl yöneteceğimize dair oldukça yararlı bilgiler edindik. “Geçmişten Geleceğe CHP Belediyeciliği” ve Yeni Dönem Türkiye Siyaseti ve Belediyeciliği” konulu sunumlarla bir yol haritası çizildi.

CHP İLK GENEL SEÇİMDE İKTİDAR
Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ve MYK üyelerimizin yanı sıra uzmanlar da konuşma yaparak yolumuzu aydınlattılar. Genel Başkanımızın sözünü tutacağız; Ayağa kalktık, bu ülkeyi kurtaracağız. Ve yerel seçim başarısıyla da ilk genel seçimde CHP iktidarını kuracağız.

HALKIMIZI HUZURA BEREKETE KAVUŞTURACAĞIZ
Halkımıza ne söz vermişsek yerine getirmeye çalışacağız. Biz kimseyi ayrıştırmadan, ortak akılla hareket ederek, dayanışma içinde çalışacağız. Tek amacımız; halkımızı huzura ve berekete kavuşturmak olacak”dedi.
Çalıştaya Giresun’dan; İl başkanı Gökhan Şenyürek, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, Görele Belediye Başkanı Hasbi Dede ve Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice katıldılar.

YORUM YAP